. .
:: HOME.
(home) Centrum fenomenologických bádání, Praha.   .
(home) > Projekty - hlavní stránka .
(home) > Projekty - hlavní stránka .
(home) menu:  [aktuality]  [publikace]  [lidé]  [cfb]
(home).. .
. cesta:    Home > Projekty > 2002 . .
.
.

 

 

 

 :: Projekty v roce 2002

 :: 20. mezinárodní workshop pod názvem "Tübinger Arbeitskreis Phänomenologie und Hermeneutik" se bude konat 5. - 6. dubna 2002 v CFB.

 :: IX. mezinárodní kolokvium s názvem "Jan Patočka a filosofie renesance", která původně plánována nebyla a uskutečňuje se v rámci společného projektu s IWM ve Vídni, se bude konat 18. - 20. dubna 2002 ve vile Lanna v Praze.


 :: Kolokvium "Fenomenologie a umění II", původně plánované na na rok 2001 se uskuteční 13. - 16. května 2002 v pražském Karolinu pod názvem "art & fenomen - Phänomenologie und bildende Kunst". Kolokvium bude doprovázet inscenace filosofické divadelní hry.


 :: Mezinárodní konference "Nietzsche a fenomenologie", původně plánovaná na rok 2001 se uskuteční 19. - 22. září 2002 v Katolické akademii ve Freiburgu i. Br. ve spolupráci s "freiburger dialogen", "Nietzsche-Gesellschaft" a s "Fenomenologickým centrem v Tokyu".


 :: Konference "Bergson a fenomenologie", původně plánovaná na rok 2003 se bude konat 31. října - 2. listopadu 2002 ve francouzském ústavu CEFRES v Praze.


 

 

 

 

 

Projekty v roce:

   

nahoru


 
   

V případě technických potíží, nefunkčních odkazů, apod. kontaktujte prosím webmastera.

[design by karmi]